Zaproszenie na warsztaty z polsko-niemieckiej animacji językowej Zip-Zap 2018

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) oraz EJF gemeinnützige AG Landhof Arche Groß Pinnow zapraszają do udziału w  całodniowych warsztatach z polsko-niemieckiej animacji językowej, które odbędą się w Groß Pinnow (25 km od Gryfina) w dniu 26 listopada 2018 r. w godz. 10:00-17:00. Warsztaty skierowane są do osób organizujących lub planujących organizację polsko-niemieckich projektów wymiany z udziałem młodzieży. Więcej informacji na temat cyklu warsztatów Zip-Zap znajdą Państwo na stronie internetowej PNWM lub bezpośrednio u organizatora.

 

Animacja językowa jest metodą wspierającą komunikację i integrację w grupie międzynarodowej. Umożliwia ona przełamanie barier językowych i wzbudza zainteresowanie językiem obcym. Ćwiczenia bazują na komunikacyjnych grach językowych, które pomagają otworzyć się młodzieży na język obcy. Jak animacja językowa wygląda w praktyce i co sądzą o niej sami uczestnicy wymian? Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu dot. animacji na kanale YouTube youtube.com/DPJWPNWM i zapoznania się z publikacją PNWM „Abecadło polsko-niemieckiej animacji językowej” (do pobrania bezpłatnie), na podstawie której odbywają się warsztaty.

 

Grupa docelowa warsztatów

Warsztaty skierowane są do osób organizujących lub planujących w najbliższym czasie organizację polsko-niemieckich projektów wymiany z udziałem dzieci lub młodzieży.

 

Zgłoszenia
W celu zgłoszenia prosimy korzystać z formularza zgłoszeniowego online na stronie internetowej PNWM: http://wiki.dpjw.org/webform7/pl/node/3 

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 18.11.2018 r.

 

Miejsce warsztatów

Landhof Arche

Friedrichsthaler Straße 3a
16306 Groß-Pinnow

www.landhof-arche.de

 

Prowadzący warsztaty

Małgorzata Schmidt, Steffen Spandler

 

Koszt udziału

80 zł / 20 euro

 

Kontakt

EJF gemeinnützige AG Landhof Arche Groß Pinnow

Katarzyna Klonowska

e-mail: klonowska.katarzyna@ejf.de         

tel. DE: +49 151 55 75 26 09

tel. PL: +48 502 079 504

www.landhof-arche.de 

 


poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | Al. Wojska Polskiego 184c/15, 71-256 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl