Polsko-Niemieckie Lato z Węgorzem 2014r.

Polsko-Niemieckie Lato z Węgorzem 2014 r., projekt dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów INTERREG IV A Euroregionu Pomerania), jest już za nami. Impreza odbyła się w dniach 18-20 lipca 2014 na stadionie w Węgorzynie. Jak co roku przyciągnęła wielu mieszkańców i gości. Największym powodzeniem cieszył się koncert zespołu Golec uOrkiestra. Na scenie występowały także inne grupy, najczęściej nasze Gminne zespoły. Zarówno dzieci jak i dorośli znaleźli coś dla siebie w ciągu tych 3 dni zabawy. Odbyło się wiele warsztatów wspólnie z naszymi partnerami z Niemiec Gminą Uckerland. W dniu 19 lipca miała miejsce Gra Terenowa, nasza najważniejsza część programu, wspólna integracja z naszymi przyjaciółmi z Niemiec. Jest to integracja poprzez zabawę, konkurencje sportowe i rywalizację.
Wszystko co dobre i miłe szybko się kończy. Polsko-niemieckie lato z Węgorzem będziemy niewątpliwie jeszcze długo wspominać.

Zapraszamy w przyszłym roku!


poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | Al. Wojska Polskiego 184c/15, 71-256 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl