Newslettery

Szanowni Państwo,
z początkiem 2012 roku rozpoczęliśmy realizację projektu kontynuacyjnego Funduszu Małych Projektów INTERREG IVA.  Fundusz Małych  Projektów (FMP) cieszy się ogromnym zainteresowaniem beneficjentów i stanowi ważny element budowania trwałych polsko-niemieckich więzi na naszym pograniczu. Z tego względu postanowiliśmy rozszerzyć działania promocyjne FMP o wydawanie biuletynu informacyjnego.

Biuletyn będzie się ukazywał raz na kwartał, a jego zadaniem jest dostarczanie Państwu informacji na temat małych projektów organizowanych na terenie Euroregionu Pomerania. Przedstawiać w nim będziemy szczególnie aktywnych beneficjentów i interesujące inicjatywy polsko-niemieckie. Naszym zamierzeniem jest, aby biuletyn stał się dla Państwa inspiracją dla dalszych przedsięwzięć polsko-niemieckich. Znajdą się w nim także informacje z bieżącej działalności Euroregionu.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi biuletynami.


Życzymy Państwu przyjemnej lektury!
Zespół Redakcyjny
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | Al. Wojska Polskiego 184c/15, 71-256 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl