dot. XV Festiwalu Młodzieży Euroregionu Pomerania, Człopa/Wałcz, 14-16.06.2013 r.


 

Szanowni Państwo

 

 
Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania ma przyjemność poinformować, że 13 maja br. miało miejsce posiedzenie polsko-niemieckiego komitetu organizacyjnego, podczas którego wybrano uczestników XV Festiwalu Młodzieży Euroregionu Pomerania.
Wszystkie grupy, które przysłały swoje zgłoszenia na Festiwal, poinformowane zostały droga mailową, czy zakwalifikowały się do udziału w wydarzeniu, czy nie.
 
Grupom, które zostały zakwalifikowane do udziału w Festiwalu w ciągu najbliższych dni prześlemy mailowo pakiet informacyjny wraz z dokumentami, które należy wypełnić i wziąć ze sobą na Festiwal.
Już teraz prosimy o przygotowanie krótkiej informacji (wraz z fotografią) o swojej grupie i przesłanie jej na adres mailowy: pnwm@pomerania.org.pl do 31.05.2013 r. W tytule wiadomości należy wpisać: FESTIWAL - INFORMACJE O GRUPIE. Dane te chcemy umieścić w gazecie festiwalowej, którą na zakończenie Festiwalu otrzyma każdy uczestnik.
Większość grup festiwalowych zostanie zakwaterowana w Wałczu, w "miasteczku festiwalowym", w którym noclegi przewidziane są w namiotach typu wojskowego. Uczestnicy jednak nie muszą zabierać ze sobą ani śpiworów, ani pościeli, gdyż będzie ona przygotowana dla wszystkich.
 
            Na początku czerwca na naszej stronie internetowej oraz na stronie internetowej Festiwalu http://www.pomerania.pnckis.pl zamieszczony zostanie program kulturalny, sportowy, szczegółowe informacje o zakwaterowaniu grup oraz plany miast Wałcz i Człopa. Prosimy zatem o kontrolowanie na bieżąco obu stron internetowych.
 
            W przypadku pytań prosimy kontaktować się z panią Iwoną Kowalczyk, bądź panią Magdaleną Grześkowiak (tel. 91 486 08 05).
 


poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | Al. Wojska Polskiego 184c/15, 71-256 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl