piątek, 10 września 2010
Aktualności
  Archiwum
Materiały do pobrania
Baza kontaktów
Napisz do nas
Mapa serwisu
 
  Dodaj swój adres do listy
mailingowej

zapisz wypisz

pokaż wyszystkie
2008-09-04
Seminarium „Polsko-niemieckie projekty dla dzieci”

Seminarium „Polsko-niemieckie projekty dla dzieci”

 Jednostka Centralna Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży w Szczecinie we współpracy z Biurem PNWM w Poczdamie i Centrum Kulturalnym Turmvilla w Bad Muskau organizuje seminarium pt. „Polsko-niemieckie projekty dla dzieci. Wymiana doświadczeń i możliwości rozwoju”. Spotkanie odbędzie się w Bad Muskau w dniach 8-10 grudnia 2008 roku.

 Do udziału w naszym seminarium zapraszamy organizatorów projektów dla dzieci do 11 roku życia oraz osoby, które dopiero planują ich przeprowadzanie. Spotkanie będzie tłumaczone symultanicznie i przyjmie przede wszystkim formę dyskusji i pracy w małych grupach.

 Jako organizatorzy zapewniamy uczestnikom z województwa zachodniopomorskiego bezpłatny transport ze Szczecina do Bad Muskau i z powrotem. Koszt udziału w seminarium dla uczestników polskich wynosi 15€ i obejmuje koszt noclegu, wyżywienia, transportu, tłumaczenia i prowadzenia warsztatów.

 Więcej informacji na temat seminarium, formularz zgłoszeniowy, program i tzw. list gończy znajdą Państwo w materiałach do pobrania działu PNWM.


 
2010-05-12
Polsko-niemiecki projekt realizowany przez Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach oraz Deutsch-Polnisches Gymnasium w Löcknitz

więcej


2010-04-27
XIV ZEBRANIE DELEGATÓW STOWARZYSZENIA GMIN POLSKICH EUROREGIONU POMERANIA
W dniu 26 kwietnia 2010 roku w Koszalinie odbyło się XIV Zebranie Delegatów Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu Pomerania. Podczas obrad przedstawiono i zatwierdzono sprawozdanie z działalności Zarządu SGPEP za 2009 rok oraz sprawozdanie finansowe SGPEP za 2009 rok, następnie udzielono absolutorium dla Zarządu SGPEP za 2009 rok.
więcej


2010-04-21
Polsko-niemiecko-francuski projekt wymiany młodzieżowej
Od kilku dni w Szczecinie odbywa się polsko-niemiecko-francuski projekt wymiany młodzieżowej, którego organizatorem jest Zespół Szkół nr 8 w Szczecinie. W spotkaniu bierze udział także młodzież z Eggesin oraz Saint-Denis.
więcej